استاد فرامرز پایور، پدر سنتور ایران

تقدیم به خانواده بزرگ سنتورنوازان و دوستداران موسیقی ملی ایران... این وبلاگ به بررسی آثار،سبک، شخصیت و کلیه ابعاد زندگی هنری استاد پایور اختصاص یافته. دوستان عزیز، برداشت و استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع مجاز است...لطفا به حریم یکدیگر احترام بگذاریم

ایمیل وبلاگ
ساعت ۱:۳٢ ‎ب.ظ روز جمعه ۱٧ تیر ۱۳٩٠  کلمات کلیدی:

با عرض سلام و احترام خدمت تمامی دوستان این وبلاگ و عاشقان استاد پایور

هفته ها از افتتاح این وبلاگ می گذرد و دوستان بسیاری به جمع ما پیوسته اند که صمیمانه خدمت همگی درود و خوش آمد عرض می نمایم. داشتن وبلاگی تخصصی آن هم در شأن پدر سنتور و اسطوره موسیقی ایرانی، کاری بس دشوار و نیز افتخار بزرگ بنده است. به امید خدا قصد دارم که با مطالب، آثار، تحلیل ها و نیز خاطرات جالب و آموزنده بسیاری از استاد پایور بزرگمان، در جهت اعتلای مکتب و راه ایشان، در حد بضاعت خود گامی بردارم. از تمام دوستان سخاوتمندی که با نظرات خود مرا یاری نموده اند، سپاس فراوان دارم و امیدوارم از این پس شاهد نظرات و ارتباط بیشتر شما عزیزان با این وبلاگ باشیم تا به لطف خدا اینجا محفلی باشد برای سنتورنوازان و خانواده بزرگ دوستداران استاد پایور و هنر ایشان.

همچنین از آقای محمد امین توتونچیان، مدیر محترم وبلاگ سنتور و نیز آقای جندقیان به خاطر لطف و یاری بی دریغشان در معرفی این وبلاگ کمال تشکر را دارم.

دوستان عزیز، علاوه بر بخش نظرات، ایمیلی به آدرس ostadpayvar@yahoo.com جهت ارتباط شما فراهم شده که می توانید سوالات، پیشنهادات یا نظرات خود را در مورد وبلاگ با من مطرح کنید. همچنین از دوستانی که مطلب، عکس، شعر، خاطره و یا هرگونه موضوع یا سخنی درمورد استاد یا مکتب ایشان دارند که می توان در وبلاگ از آن بهره برد، صمیمانه دعوت به همکاری می کنم. مطالب ایشان در صورت تناسب با اهداف وبلاگ، با نام خودشان در وبلاگ قرار خواهد گرفت.

بیایید در کنار هم برای زنده نگاه داشتن راه، تفکر و ارزش های بزرگمردی تلاش کنیم که تمام زندگیش ارزش های والای فرهنگی و انسانی هنر ایران بود و اکنون وظیفه ما است که نسل امروز و آیندگان را از این اقیانوس کمال و جاودانگی بهره مند سازیم.

هرگز نمیرد آنکه دلش زنده شد به عشق...

پایدار و پایوری باشید...