استاد فرامرز پایور، پدر سنتور ایران

تقدیم به خانواده بزرگ سنتورنوازان و دوستداران موسیقی ملی ایران... این وبلاگ به بررسی آثار،سبک، شخصیت و کلیه ابعاد زندگی هنری استاد پایور اختصاص یافته. دوستان عزیز، برداشت و استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع مجاز است...لطفا به حریم یکدیگر احترام بگذاریم

برنامه رادیویی بزرگداشت استاد پایور
ساعت ٩:٤۳ ‎ب.ظ روز شنبه ۱٩ آذر ۱۳٩٠  کلمات کلیدی: برنامه رادیویی گلهای ایرانی ، بزرگداشت استاد پایور در رادیو ، مصاحبه محمد اسماعیلی برای درگذشت استاد پایور ، یادی از پایور در رادیو

دوستان گرامی ضمن سپاس از همراهی شما در دومین سالگرد درگذشت شادروان استاد پایور و عرض تسلیت مجدد، از خداوند متعال تمنا دارم که بر ما توفیق قدرشناسی بیشتر و پاس داری زحمات و راه متعالی این هنرمند بزرگ و دیگر بزرگان هنرمان را عطا فرماید. 

به مناسبت سالگرد استاد، یادداشت های این هفته سریع تر و ویژه درگذشت و یادمان استاد تقدیم شما خواهد شد. بنابراین دوستان گرامی این هفته می توانند منتظر قطعات، عکسها، ویدئو و مطالب بیشتر در این زمینه باشند یا اگر مطلب خاصی دارند، به ایمیل وبلاگ ارسال فرمایند.

در همین رابطه آقای جهرمی از همراهان خوب وبلاگ، زحمت کشیده و برنامه رادیویی «گلهای ایرانی» که در تاریخ 19 آذر1388 به مناسبت وفات استاد پایور پخش شده را برایمان ارسال فرمودند. در این برنامه ضمن توضیحات آقای بابک بختیاری از نوازندگان ویولن و از شاگردان زنده یاد پرویر یاحقی،مصاحبه ای تلفنی در همان تاریخ (19 آذر88) با استاد محمد اسماعیلی انجام شده که بسیار زیبا، آموزنده و سرشار از خلوص و معرفت است. 

دانلود مصاحبه استاد اسماعیلی با رادیو فرهنگ در مورد استاد پایور

دست اندرکاران برنامه:

تهیه کننده و سردبیر: خانم مژگان سهرابی

گوینده: خانم عفت رسولی

کارشناس مجری: بابک بختیاری، نوازنده ویولن و از شاگردان استاد پرویز یاحقی

تیتراژ ابتدای برنامه:قطعه ای از اجرای زنده یاد استاد اسدالله ملک و استاد فضل الله توکل

تیتراژ پایانی: تکنوازی استاد پایور در حجاز ابوعطا

تشکر ویژه از دوست ارجمند، آقای جهرمی و سپاس از همه عزیزانی که وبلاگ را سخاوتمندانه یاری می نمایند.