استاد فرامرز پایور، پدر سنتور ایران

تقدیم به خانواده بزرگ سنتورنوازان و دوستداران موسیقی ملی ایران... این وبلاگ به بررسی آثار،سبک، شخصیت و کلیه ابعاد زندگی هنری استاد پایور اختصاص یافته. دوستان عزیز، برداشت و استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع مجاز است...لطفا به حریم یکدیگر احترام بگذاریم

نقش عشق _ برنامه ای به مناسبت هشتادمین میلاد استاد پایور
ساعت ۱۱:٤٢ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ٥ بهمن ۱۳٩٠  کلمات کلیدی: برنامه ای برای استاد پایور ، به مناسبت هشتادمین سالگرد تولد استاد پایور ، اجرای سعید ثابت و محمد اسماعیلی ، بزرگداشت استاد پایور بهمن 1390

6 بهمن در فرهنگسرای ارسباران برگزار می شود:

اجرای آثار فرامرز پایور

به مناسبت هشتادمین سالروز تولد استاد فرامرز پایور برنامه ای با عنوان « نقش عشق» 6 بهمن در فرهنگسرای ارسباران برگزار می شود.
 
در این برنامه که از ساعت 18 آغاز خواهد شد قرار است گروهی جوان به سرپرستی سعید ثابت با نگاه ویژه به اجرای دونوازی ها و بعضی دیگر از آثار فرامرز پایور بپردازند.
 
این در حالی است که محمد اسماعیلی (نوازنده تنبک)و سعید ثابت (نوازنده سنتور) نیز در بخش دیگری از این برنامه برخی از آثار مرحوم فرامرز پایور را اجرا خواهند کرد.
 
منبع: سایت پایگاه هنر ایران
 
توضیح: ضمن عرض پوزش از دوستان به خاطر تأخیر در ارسال این یادداشت که متاسفانه به دلیل اختلال و اشکالات سرویس اینترنت پیش آمد و نیز سپاس از عزیزانی که لطف نمودند و این خبر را یادآور شدند، امیدوارم علاقه مندان بتوانند در برنامه حضور یابند.