استاد فرامرز پایور، پدر سنتور ایران

تقدیم به خانواده بزرگ سنتورنوازان و دوستداران موسیقی ملی ایران... این وبلاگ به بررسی آثار،سبک، شخصیت و کلیه ابعاد زندگی هنری استاد پایور اختصاص یافته. دوستان عزیز، برداشت و استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع مجاز است...لطفا به حریم یکدیگر احترام بگذاریم

فراخوان دومین یادمان استاد فرامرز پایور
ساعت ۳:۱۸ ‎ق.ظ روز جمعه ٢٦ آبان ۱۳٩۱  کلمات کلیدی: سومین سالروز درگذشت استاد فرامرز پایور ، تنها وبلاگ تخصصی استاد پایور ، درگذشت فرامرز پایور ، خاطراتی از استاد پایور

فراخوان دومین یادمان استاد فرامرز پایور

سه سال از پرواز یگانه پدر سنتورنوازی ایران گذشت... در این سالها از فراق او سوختیم و در سکوت مضراب هایش آه حسرت کشیدیم. گرچه نام و یاد استاد بزرگ ما، پدر هنری موسیقی این سرزمین، فرامرز پایور بر جریده عالم ثبت شده، گاه و بیگاه بزرگداشت خاطره جاودانش بغض دلتنگی مان را تسکین خواهد بخشید.

همچون سال گذشته، به یاری ایزد یکتا بر آنیم تا بزرگداشت هرچند ناچیزی به مناسبت 18 آذرماه، سومین سالگرد درگذشت استاد فرامرز پایور، در وبلاگ برگزار نماییم. 

بدین وسیله از تمامی دوستان وبلاگ، علاقه مندان استاد پایور و به ویژه شاگردان استاد، صمیمانه تقاضا دارم لطف نموده و هرگونه مطلب، خاطره، عکس، قطعه ادبی، شعر و یا دل نوشته مرتبط با استاد پایور و درگذشت ایشان دارند، به آدرس ایمیل مدیر وبلاگ (لینک شده در سمت چپ همین صفحه) ارسال نمایند.

یادداشت شما می تواند حتا در قالب یک جمله و یا هر سخنی که مایلید تقدیم استاد کنید باشد و در صورت تمایل شما، با ذکر نام خودتان در وبلاگ منتشر خواهد شد تا ضمن ادای احترام و علاقه مان به استاد که یقینا به صورت معنوی در میان ما حضور دارند، یادداشتی نیز در بزرگداشت ایشان به یادگار بگذاریم. از عزیزان خواهشمندم که مطالب خود را حداکثر تا 12 آذرماه برای وبلاگ ارسال نمایند. پیشاپیش از همکاری پرمهر علاقه مندان که همواره بر وبلاگ محقر ما منت می نهند، بسیار سپاس گزارم.

انشاالله به یاری پروردگار و همکاری شما عزیزان، امسال نسبت به سال قبل، برنامه باشکوه تری به یاد این اسطوره موسیقی اصیل ایرانی خواهیم داشت. همچنین این نوید را خدمت دوستان می دهم که امسال با قطعات، عکسها، مصاحبه ها، خاطرات و مطالب بیشتر و بسیار ویژه ای در خدمت دوستداران استاد خواهم بود.

باشد که روانش شاد و راهش مستدام بماند... 

نسیم احمدیان، مدیریت وبلاگ 

 

مطالب مرتبط:

1. حکایت دل ما با استاد پایور، قسمت اول، بزرگداشت، آذر 1390  

2. حکایت  دل ما با استاد پایور، قسمت دوم، بزرگداشت، آذر 1390 

3. فراخوان نخستین بزرگداشت استاد پایور در وبلاگ (آذر 1390)

4. صفحه یادمان استاد پایور