آلبوم پیش درآمدها و رنگ های استاد پایور رونمایی شد

هم اکنون خبری خواندم مبنی بر اینکه بالاخره آلبوم پیش درآمد و رنگ های استاد پایور به همت آقای سعید ثابت و استاد محمد اسماعیلی و به لطف موسسه ماهور منتشر شده است. این مسئله مطمئنا خواست استاد پایور بود، چراکه ایشان همواره میل داشتند آثارشان به نحو شایسته در اختیار دوستداران، هنرجویان و آیندگان قرار گیرد. انتشار این آلبوم به لحاظ ظرایف و نکات مهم کتاب مجموعه پیش درآمد و رنگ استاد پایور، از لحاظ آموزشی دارای اهمیت و ارزش فراوان و پاسخگوی نیاز کلیه هنرجویان و نیز مدرسان این ساز خواهد بود.

« پرند و پایور » ویژه برنامه یادمان استاد فرامز پایور، موسیقی دان ارزنده و تاثیر گذار ایران 28 تیر ساعت 18:30در فرهنگسرای ارسباران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مراکز فرهنگی هنری منطقه 3 و فرهنگسرای ارسباران، در این ویژه برنامه، ضمن بررسی ابعاد آموزشی فعالیت های موسیقی فرامرز پایور، آلبوم «پیش درآمد ها و رنگ ها» با اجرای سعید ثابت و محمد اسماعیلی که توسط موسسه فرهنگی و هنری ماهور تولید شده است، رونمایی شد و در پایان نیز قطعاتی از استاد پایور توسط این هنرمندان به اجرا درآمد. این برنامه با حضور استاد محمد اسماعیلی ، سعید ثابت ، ارفع اطرایی ، علیرضا پورامید برگزار شد .

نقل از خبرگزاری مهر و فرهنگسرای هنر

/ 1 نظر / 37 بازدید
بهادر

salam nasim jan merc az weblog e khoobet.. age mishe begin shoma pishe ki va chemodat saz zadin merc