خجسته باد زادروز بهار

بهار می گذرد، خیز و دستِ دلبر گیر

به پای لاله و گل، دورِ عشرت از سر گیر

کنون که بادِصبا، چنگ زده به دامن سرو

تو نیز دامنِ آن سروِ نازپرور گیر

«رهی معیری»


 

هزاران درود بر دوستان گرامی و همراهان هنرپرور.

افتخار دارم تا با نهایت احترام و برای دومین سال، در وبلاگ استاد فرامرز پایور، تبریکات ویژه بهاری را تقدیم نمایم خدمت همه عزیزانی که از گذشته، همراه و حامی این سایت بوده اند. امیدوارم که نوروز باستانی و سال جدید، برای همه دوستان و مخصوصاٌ خانواده هنری ایران زمین، سالی مملوء از نکویی و بالندگی باشد.

همچنین به دوستان عزیزی که به تازگی به جمع ما پیوسته اند و لطف و عنایت خود را نسبت به وبلاگ ابراز داشته اند، خوش آمد عرض می کنم و امیدوارم که مطالب قبلی و آتی برای ایشان، مفید واقع گردند.

جا دارد در ابتدای سال جدید یادی نماییم از اساتید و هنرمندان عزیز و ارزشمندی که در سال گذشته متأسفانه از دست دادیم و غم هجران این عزیزان پیوسته بر دوش موسیقی این مرز و بوم سنگینی خواهد کرد: زنده یادان استاد حسن کسایی، استاد همایون خرم، استاد جلال ذوالفنون و هنرمندان بهرام سارنگ، فریدون پوررضا، محمدرضا گرگین زاده، حامد مهاجر (استادگرانقدرم) و... بدون شک جاودانگی حیات این عزیزان در تألیفات، آثار و شاگردان به یادگار مانده از ایشان جریان خواهد یافت و هر یک از ما به گونه ای حق هنری این عزیزان را بر گردن احساس می نماییم.

پروردگار را شاکرم که سالی دیگر به ما توفیق آموختن و فعالیت در مکتب متعالی هنر استاد فرزانه، شادروان فرامرز پایور را داد و از ایزد یکتا آرامش و شادمانی روح آن بزرگوار را آرزومندم. امید که در سال جدید با همکاری و یاری بزرگان این عرصه و نیز سایر علاقه مندان، بتوانیم گامهای استواری در این زمینه برداشته و در آگاهی بیشتر آیندگان هنر، سهمی مؤثر داشته باشیم.

 

قلندران حقیقت به نیم جو نخرند ... قبای اطلس آن کس که از هنر عاریست

 

نوروز بر شما خوش و ایام به کام...

نسیم احمدیان، وبلاگ استاد پایور

 

/ 8 نظر / 165 بازدید
ادیب(چشم انداز موسیقی ایران)

نوروزتان خجسته باد

soheil shenapour

salam khanome ahmadian sale no ro beheton tabrk arz mikonam

علی نوری

سال نو بر شما و خانواده محترم و تمام هنردوستان و دلسوزان هنر این سرزمین مبارک و میمون باد در پناه حق موفق باشید انشاالله

ehsan

سلام...سال نو رو بهتون تبریک میگم...ببخشید یه سوال داشتم ...قطعه پرستو توی کدوم یک از آلبوم های استاد اجرا شده..."بداهه نوازی...شور عشق یا پراکنده"؟؟؟

هیور

نوروزتان گرامی و درود بر روح همه اساتید سرزمین مان

ehsan

ممنون بابت راهنماییتون...شاد زی...ضمنا بخاطر اجرای فجر و برنده شدنتون هم تبریک میگم...سعادتمند باشید...شاد زی

حسین

سلام.سال نو بر شما مبارک.امیدوارم سالی سرشار از موفقیت های هنری برای شما باشد.