ایمیل وبلاگ

با عرض سلام و احترام خدمت تمامی دوستان این وبلاگ و عاشقان استاد پایور

هفته ها از افتتاح این وبلاگ می گذرد و دوستان بسیاری به جمع ما پیوسته اند که صمیمانه خدمت همگی درود و خوش آمد عرض می نمایم. داشتن وبلاگی تخصصی آن هم در شأن پدر سنتور و اسطوره موسیقی ایرانی، کاری بس دشوار و نیز افتخار بزرگ بنده است. به امید خدا قصد دارم که با مطالب، آثار، تحلیل ها و نیز خاطرات جالب و آموزنده بسیاری از استاد پایور بزرگمان، در جهت اعتلای مکتب و راه ایشان، در حد بضاعت خود گامی بردارم. از تمام دوستان سخاوتمندی که با نظرات خود مرا یاری نموده اند، سپاس فراوان دارم و امیدوارم از این پس شاهد نظرات و ارتباط بیشتر شما عزیزان با این وبلاگ باشیم تا به لطف خدا اینجا محفلی باشد برای سنتورنوازان و خانواده بزرگ دوستداران استاد پایور و هنر ایشان.

همچنین از آقای محمد امین توتونچیان، مدیر محترم وبلاگ سنتور و نیز آقای جندقیان به خاطر لطف و یاری بی دریغشان در معرفی این وبلاگ کمال تشکر را دارم.

دوستان عزیز، علاوه بر بخش نظرات، ایمیلی به آدرس ostadpayvar@yahoo.com جهت ارتباط شما فراهم شده که می توانید سوالات، پیشنهادات یا نظرات خود را در مورد وبلاگ با من مطرح کنید. همچنین از دوستانی که مطلب، عکس، شعر، خاطره و یا هرگونه موضوع یا سخنی درمورد استاد یا مکتب ایشان دارند که می توان در وبلاگ از آن بهره برد، صمیمانه دعوت به همکاری می کنم. مطالب ایشان در صورت تناسب با اهداف وبلاگ، با نام خودشان در وبلاگ قرار خواهد گرفت.

بیایید در کنار هم برای زنده نگاه داشتن راه، تفکر و ارزش های بزرگمردی تلاش کنیم که تمام زندگیش ارزش های والای فرهنگی و انسانی هنر ایران بود و اکنون وظیفه ما است که نسل امروز و آیندگان را از این اقیانوس کمال و جاودانگی بهره مند سازیم.

هرگز نمیرد آنکه دلش زنده شد به عشق...

پایدار و پایوری باشید...       

 

/ 9 نظر / 8 بازدید
حسین پور

بله.فرمایشات شما درست می باشد.من قبلا چون در مقدمه نام آواز بیات ترک را آورده بودم نیازی ندیدم جهت معرفی نام دستگاه(آواز)مورد نظر.آری در این کار گوشه هایی از آواز بیات ترک از دوره ابتدایی و حتی گوشه هایی از ردیف صبا با جملاتی کوتاه از درآمدها و حتی اشاره به گوشه شکسته را میشنویم که بسیار زیبا نواخته میشوند.آری به قول خود استاد کسی میتواند نوازنده واقعی سنتور باشد که به ترتیب دستورسنتور-دوره ابتدایی-ردیف صبا-30قطعه-ردیف چپ کوک و در پایان رنگ های شهرآشوب را طی یک پروسه زمانی مشخص بگذراند که متاسفانه اکثر سنتورنوازان از آن غافل می باشند.به امید موفقیت

حسین پور

نوازنده تنبک محمد طهماسبی می باشد که البته قبلا نیز ذکر کرده بودم.موفق باشید.من هم منتظر مطالب جدیدتان هستم

وبلاگگلها

درود بر شما [گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل]

محمد امین (سنتور)

با سلام از لطف شما ممنون و سپاسگزارم. امیدوارم تمامی عاشقان استاد پایور بتوانند از مطالب مفید وبلاگ پربارتان بهره مند شوند. به امید شادی روح استادمان پایور

فرزاد

مهرت افزون دلت آباد باغ جانت خرم آسمانت آبی با مهر آمیزترین درودها به شما نازنینی که از من یاد کردید گورستان ظهیرالدوله در خیابان دربند کوچه ظهیرالدوله میباشد که متاسفانه همواره تعطیل میباشد و فقط روزهای پنجشنبه و جمعه از ساعت 4 تا 7 بعد از ظهر باز میباشد از مهر شما بسیار خرسندم مدیر وبلاگ داریوش خان رفیعی (فرزاد)

ادیب

درود بر شما چند روزی غیبت داشتم . در اصرع وقت مطالبتون مطالعه می کنم . روی همکاری من اگه قابل می دونید حساب کنید.

حسین پور

سلام.ممنون و تشکر از لطف همیشگی که در حق من میکنین.امیدوارم شما هم موفق باشید.منتظر مطالب وبلاگتان هستم

سینا

دو روزی است با وبلاگ زیبای شما آشتا شدم. واقعا از مطالب پر بار لذت بردم. امیدوارم این وبلاگ همواره استوار و موفق باشد. از تلاش شما در شناساندن ساز سنتور و استاد پایور صمیمانه سپاس گزارم.

دانلود و آموزش

سلام. اگر بتونید مطالب وبلاگتون رو آرشیو کنید و به صورت PDF برای دانلود بذارید خیلی خوب میشه.